Kasper Faunafood
Zegwaard
Champion Show op Facebook Garvo B.V.

 

     
 
Contactpersonen
 
     
 
Bestuursleden      
Han Voerman Voorzitter   voorzitter@championshow.nl
       
Bart Vrolijks Secretaris   secretaris@championshow.nl
Gerard de Bruin 2e secretaris    
       
Piet Bouw Penningmeester   penningmeester@championshow.nl
       
Ben Makker PR/FB   pr@championshow.nl
       
Bart van der Kloet Vakbeurs   vakbeurs@championshow.nl
       
Franc Beekmans Juridische zaken    
       
Robert Meijer Diergroepsecretaris Pelsdieren   pelsdieren@championshow.nl

Ninja Meijer

     
       
Hanno Dijkhorst Diergroepsecretaris Hoenders, Dwerghoenders en Serama’s, Sier- en Watervogels   pluimvee@championshow.nl
       
Ruud Swaap Diergroepsecretaris Cavia’s en   knagers@championshow.nl
  Kleine Knagers    
       
Jouke van de Siepkamp Diergroepsecretaris Sierduivenalsmede contactpersoon voor de inschrijving van de Spiegel van de Fokkerij   sierduiven@championshow.nl
       
Jan Willem Honderlink Spiegel van de Fokkerij en Vrije verkoop sierduiven   spiegel@championshow.nl
     
Rinus Mos Medewerkers indeling/ Logistiek/Catering   logistiek@championshow.nl
       
       
Niet bestuursleden      
Henk den Butter Opbouw pelsdieren    
       
Hans van Braassem Opbouw Pelsdieren    
       
Freek Weites

Opbouw Pluimvee/ Sierduiven

   
       
Gijs Niesing Opbouw Pluimvee/ Sierduiven    
       
Petra Breedveld 2de Medewerkers indeling/    
  Logistiek/Catering    
       
Martijn Breedveld Contactpersoon buitenland   buitenland@championshow.nl
       
H.B. Timmer Tekenaar/ Indeling Hal    
       
Diny Vrolijks Jeugdzaken   jeugdzaken@championshow.nl
       
Robert Hoornstra Beheerder Facebook pagina en  2e PR    
       
Martin van Doorn Website beheer   beheer@championshow.nl